Head Fb Header Google Translate
Kurzy češtiny pro cizince.cz Centrum pro integraci cizinců

JOB manuál • Volné pracovní pozice

Na této stránce najdete aktuální seznam pracovních pozic, kde jsou ochotni zaměstnat cizince.

Pro více informací o pozici a kontakt na zaměstnavatele prosím napište email na uvedený kontakt:

Helena Hladíková // helena.hladikova@cicpraha.org // + 420 702 150 630

Seznam volných pozic

Zdravotnictví/ sociální služby

LÉKAŔ

Oračov/Rakovník: specializace v oboru všeobecného lékařství, práce na PC, organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnost. DPČ, DPP. Při sjednání dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr odměna 750,- Kč za hodinu práce (vhodné i pro lékaře v důchodu).

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Sociální pracvník/-ce // pracovník v sociálních službách - Asistent terénní služby (osobní asistence a odlehčovací služba)

Náplň práce: docházení do domácností klientů s mentálním postižením

Podmínka:

  • vzdělání nebo zkušennost ve zdravotně sociální oblasti
  • znalost českého jazyka na úrovni min B1

mzda: 22 500 – 25 000 kč

Zájemci o nabídku práce prosím kontaktujte jana.gal@cicpraha.org

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

pro Domov pro seniory v Libici nad Cidlinou a domov se zvláštním režimem Pátek a Opolany

Nástup: ihned nebo dle dohody. Plat: 15 650 – 18 500 Kč

Náplň práce:

  •  poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
  •  zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech

Požadujeme:

  • základní nebo střední vzdělání
  • zájem o práci s cílovou skupinou
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B

Pozice je vhodná pro cizince (i zaměstnanecké karty) - minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Chůva/Hospodyně

Nabídka práce pro nejen rusky mluvící ženy. Práce na plný úvazek se finančně pohybuje mezi 25.000 až 30.000 Kč, Dámy jsou zaměstnané v rodinách expatů v Praze. K dispozici jsou také nabídky na zkrácený úvazek. Stačí komunikativní znalost českého jazyka.

Preferujeme vzdělání v oblasti (pedagogika, medicína, výtvarná výchova, sport aj.) nebo dlouhodobé zkušenosti s prací s dětmi. Podmínkou je samozřejmě legální (a nějakým způsobem dlouhodobý) pobyt v ČR, jelikož se jedná o dlouhodobé spolupráce. Hospodyně ale samozřejmě nemusí mít zmiňované vzdělaní. Finanční ohodnocení je 100-250 Kč/ hod dle zkušeností a vzdělání.

TECHNICKÉ POZICE/ ÚDRŽBA

Údržbář

Domov pro seniory Libice nad Cidlinou (Středočeský kraj)

Jde o práci v domově pro seniory v Libici nad Cidlinou a v Domovech rodinného typu v Opolanech a Pátku (údržba těchto objektů a majetku). Péče o pořádek a čistotu v objektech a kolem těchto objektů (sekání trávy, dohled nad odvozem odpadu, zajištění schůdnosti přístupových cest, odstraňování sněhu a ledu, výmalba pokojů apod.) Oprava a údržba vybavení a zařízení, diagnostika závad a jejich řešení. Zajištění větších oprav a revizí, technických prohlídek. Rozvoz stravy a prádla. Sledování čerpání energií (el. energie, tepla, teplé a studené vody). Úzká spolupráce s vedoucím podpůrných služeb a dalšími pracovníky organizace. Plnění dalších úkolů (inventarizace majetku, stěhování nábytku, převozy věcí, nákupy a objednávky, dovoz klientů apod.)

Dělník, práce s křovinořezem, pila

Možnost výdělku až 17 čistého, možnost zajištění ubytování. SP Černý Most (Kyje)

GASTRO

Číšník - servírka

Pro Bistro v centru Prahy hledají personál.. Čeština není podmínkou, ale alespoň angličtina. Práce na směny. Mzda: 100,- kč/h.